כולם מרוויחים
הדייר
הדייר
הקהילה
הקהילה
היזם
היזם
העירייה
העירייה
תמונת בנאר עמוד ייזום מגורים דסקטופ (1)

הפרוייקטים שלנו

מתחם קפלן
אזור
מתחם קפלן - אזור

במרחק של כעשר דקות נסיעה בלבד מהעיר תל אביב, נמצאת המועצה המקומית והאינטימית, אזור. היישוב, הנחשב ליישוב בעל ריאה ירוקה הודות לקרבתו לפארק אריאל שרון, נהנה ממגוון רחב של יתרונות, ביניהם מערכת חינוך קהילתית ברמה גבוהה ותשתיות תחבורה מתקדמות בעלות נגישות גבוהה לכבישים מרכזיים. יתרה מכך, תושבי היישוב זכאים לשירותי בריאות ווטרינריה בתוך היישוב, נהנים מפעילויות קהילתיות לכל שכבות הגילאים במתנ"ס היישוב, מתנועות הנוער "הצופים" ו"בני עקיבא", מספריה ציבורית וממוזיאון אזור המחודש בו התגלו ממצאים ארכיאולוגיים שנמצאו באזור בתקופות שונות ומציע תוכניות לימוד מיוחדות לתלמידי בית הספר. פרויקט מגדלי קפלן, הינו פרויקט חדש באזור שיאפשר לכם ליהנות ממגורים בעלי אופי כפרי, ומאידך להיות קרובים לעיר הגדולה: 38 יח"ד קיימות שיהפכו ל-150 יח"ד חדשות, באחריותם של גל & מצליח אדריכלים, בזכותם תוכלו להגשים את חלום הדירה המושלמת שלכם, קרבה לטבע ואיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר. חתמו 66% חוזים על בעלי הדירות, החלה הגשת חלופות תכנוניות (תב"ע) בסמכות ועדה מקומית ומחוזית.

לצפייה בפרוייקט
לצפייה בפרוייקט

אבני דרך

תהליך פינוי בינוי

היתרונות של פינוי בינוי עם שלמה ייזום ומגורים

הדייר לא משלם כלום

כל התהליך הוא חינם לחלוטין לדייר, והוא אינו נדרש לשלם שום מס.

הגדלת ערך הנכס

הדיירים מקבלים דירה חדשה ומשודרגת, ושכונה ברמת חיים גבוהה ואיכותית יותר המגדילים את שווי הבית.

בטיחות

הבניינים החדשים ממוגנים ועמידים מפני רעידות אדמה, והדייר מקבל בית חדש ובטוח עם ממ"ד פנימי.

וגם
דירה חדשה

מרווחת - תוספת שטח משמעותית, נגישות, וחפיפה מינימלית בין הדירות בכל קומה

מודרנית - מפרט טכני עשיר

שקטה- ליהנות מהשקט במרכז העיר

פנורמית - נוף פתוח וכיווני אוויר

בטיחותית - עמידות בפני רעידות אדמה וממ"ד לכל דירה

יוקרתית - סטדנרט גבוה של אבזור ובנייה

 

טיפול בתשתיות ובתנועה

קהילה בטוחה וללא תנועת כלי רכב

חידוש תשתיות ברחבי השכונה: ביוב, ניקוז, שבילי הולכי רגל וכבישים

קומפלקס עירוני עצמאי

הקמת מבני ציבור לתושבי השכונה - בית ספר, גני ילדים, מעונות יום ומועדונים

הכל במקום אחד וללא כבישים פנימיים

שטחי תרבות ופנאי - ספרייה, חדר כושר, משרדים ובתי קפה
שקטה- ליהנות מהשקט במרכז העיר

שאלות נוספות

 • כל העלויות הנדרשות לצורך תכנון, בניה ורישום הפרויקט החדש, יחולו על היזם בלבד ובעל דירה לא יצטרך לשאת בכל עלות כספית שהיא, למעט עלויות ספציפיות שיוגדרו בהסכם הפינוי בינוי (כדוגמת חובות עבר בגין ארנונה, מס שבח, דמי היוון וכו') אשר יחולו על בעל הדירה.

   

   

 • א.במהלך קידום התכנון, יימדדו שטחי הדירות הנוכחיות (הבנויות לפי היתר בניה כדין). שיטת המדידה תהיה שיטת המדידה הקבועה בחוק המכר (דירות).

  ב.בהתאם לתוצאות המדידה, תצורף תוספת השטח שעליה יסוכם בין בעלי הדירות לבין היזם (הכפופה להנחיית ועדות התכנון), תוספת אשר תכלול חדר ביטחון (ממ"ד/ממ"ק) ותוספת של מרפסת.  

  ג.כחלק מהתוספות לבעלי הדירות (פרטני ומשתנה מפרויקט לפרויקט), לכל דירה תתווסף גם חניה. בנוסף, לכל דירה יתווסף גם מחסן, זאת בכפוף לאישור רשויות התכנון.

  ד.לאחר הליך בחירת הדירות החדשות להן יהיו זכאים הבעלים, יהיה זכאי כל בעל דירה, במידה וירצה, לשדרג את דירתו החדשה לדירה בעלת שווי גבוה יותר, בהנחה מהמחיר, כפי שתיקבע על ידי היזם.

   

   

 • היזם יספק לבעלי הדירות ערבויות שונות כגון: ערבות בנקאית ("חוק מכר") בשווי הדירה החדשה וערבות לקבלת דמי השכירות, מיום יציאתו מדירתו הנוכחית ועד ליום כניסתו לדירה החדשה.

   

   

 • ממועד פינוי הדירה הנוכחית ועד למסירת הדירה החדשה, יקבלו בעלי הדירות, בין אם גרים בדירות הקיימות ובין אם משכירים אותן, דמי שכירות בסך שייקבע על ידי שמאי. נוסף על כך, זכאים בעלי הדירות המתגוררים במתחם, להובלת חפציהם מדירתם הישנה לדירתם השכורה, ולהובלה נוספת בחזרה לדירתם החדשה, על חשבון היזם.

   

   

 • פרויקט פינוי בינוי מורכב מ-6 שלבים עיקריים:

  א. בדיקת היתכנות ראשונית: בשלב זה, מגיע נציג מטעם היזם לביקור במתחם, בוחן את נתוני הבניין מבחינה תכנונית, הנדסית, קניינית וכלכלית, ואת האפשרויות העומדות בפני היזם לשם ביצוע הפרויקט. 

  ב.מפגש היכרות: בשלב זה, ייפגש אחראי הפרויקט מטעם היזם, עם בעלי הדירות, ויציג בפניהם את ניסיונו של היזם, רקע כללי לגבי היזם, את התמורה המוצעת לבעלי הדירות, לו"ז לביצוע הפרויקט, תכנון מוצע של הפרויקט ועוד.

  ג.מו"מ על הסכם הפינוי בינוי: עורך הדין שנבחר על ידי נציגות בעלי הדירות (אשר מייצג את בעלי הדירות בלבד ואשר שכר טרחתו ימומן על ידי היזם) מנהל מו"מ על נוסח הסכם הפינוי בינוי מול עורך הדין של היזם (אשר מייצג את היזם בלבד). לאחר הסכמת בעלי הדירות לנוסח ההסכם, חותמים עליו הצדדים.

  ד.היזם יפעל לאישור תכנית בניין עיר (תב"ע) מול הרשויות.

  ה.היזם יפעל לקבלת היתר בניה לפרויקט מאת הרשות המקומית.

  ו.בניית הפרויקט, סיום הבינוי ואכלוס הדירות החדשות: בתום הליך הבניה, יימסרו הדירות החדשות לבעליהן, וכל אלו בבניין חדש ומודרני, על פי כל התקנים החדשים. הודות לתהליך, הבעלים נהנים מעליה ברמת החיים ובעליה משמעותית בערך הדירה שבבעלותם.

  **חשוב לציין כי משך הזמן של התקדמות הפרויקט על כל שלביו, איננו אחיד וקבוע, ותלוי בשיתוף הפעולה מצד בעלי הדירות, היזם והרשויות השונות.

   

   

 • תהליך פינוי בינוי דורש הסכמה של 100% מבעלי הדירות, אולם חוק פינוי ובינוי (עידוד מיזמי פינוי ובינוי), תשס"ו-2006, מאפשר כיום מספר סעדים כנגד אותם בעלי דירות אשר מסרבים לחתום על הסכם הפינוי בינוי ואשר סירובם לחתום הינו סירוב שאינו סביר (כפי שמגדיר החוק), לרבות, סעד של אכיפת ההסכם כנגד אותו בעל דירה סרבן ו/או תביעה בנזיקין כנגד אותו בעל דירה סרבן.

   

   

דברו איתנו
מחשבות/שאלות/רעיונות, אל תשאירו לעצמכם!
שם מלא
טלפון
כתובת מייל
שוט!
בקשתכם נקלטה בהצלחה, תודה!