על הפרויקט

מגדלי הגבעה - מתחם אנצ'ו סירני - גבעת רמב"ם, גבעתיים
אנצו סירני מובייל
מגדלי הגבעה - מתחם אנצ'ו סירני - גבעת רמב"ם, גבעתיים
עמוד פריקט-מצב קיים
מצב קיים
302 יח
עמוד פרויקט-תכנון מוצע
תכנון מוצע
815 יח
עמוד פרויקט-אדריכל
אדריכל
בר לוי -אדריכלים
עמוד פרויקט-ממתין להיתרים
סטטוס
בהליך אישור תב

על גבעת רמב"ם המיתולוגית של גבעתיים, נמצא פרויקט מגדלי הגבעה בעל סטנדרט מגורים יוקרתי, עם דירות מרווחות, יוקרתיות, בטיחותיות ופנורמיות, המשקיפות לנופיו של הים הפתוח. מטרת הפרויקט, להעניק לדיירים סביבת מגורים חדשה, בטוחה ונעימה שתאפשר להם ליהנות מהשקט במרכז העיר: שני מגדלים, בעלי 40 קומות, המהווים קומפלקס עירוני עצמאי בעל פארקים ירוקים, שבילי אופניים, מבני ציבור חינוכיים, שטחי תרבות, קהילה ופנאי וחידוש התשתיות והתחבורה בסביבה. לצידם, על הרחובות רמב"ם ורמז, ייבנו שישה בנייני מגורים בבנייה מרקמית בעלי 8 קומות.

שכונת אנצ'ו סירני, הממוקמת על גבעת רמב"ם, מהווה את אחד מהיסודות בעיר גבעתיים. לכן, מעוניינת עיריית גבעתיים להעניק לדיירי השכונה הצעירים והבוגרים ולבעלי הנכסים, סביבת מגורים חדשה, שתיצור מהפך של פני השכונה.

המטרה היא לבנות שכונה חדשה לגמרי, שתהפוך אזורים עירוניים ישנים לאזורי מגורים חדישים, מטופחים ומתקדמים, הכוללים הוספת גני משחקים, שטחים ירוקים ציבוריים חדישים ומוסדות חינוך בקרבת מקום.

לפרויקט מגדלי הגבעה, סטנדרט גבוה של מגורים ואיכות חיים, הטומן בחובו דירות חדשות וגדולות, ברמת ביצוע ובטיחות גבוהים ביותר, הכוללות מפרט טכני עשיר יחד עם מעליות, ממ"ד, מחסן, חניה פרטית, חדר אופניים ועוד.

כל אלו, יחד עם הנגישות הגבוהה של האזור לכבישים המרכזיים ולנתיב איילון, מאפשרים ליהנות מקומפלקס עירוני עצמאי בו הכל נמצא במקום אחד.

מה אומרים התושבים

+
שכנים שהם כמו משפחה
+
מצוקת חניה
+
מקום נהדר לגדל בו ילדים
+
תחושת ביטחון ברחובות
-
נגישות ליציאה מהעיר
+
מרחק הליכה מתל אביב
-
חוסר במקומות בילוי
+
בשכונה המון משפחות חדשות וצעירות
+
עצי הטייבר והצמחיה מעניקים אופי מיוחד לשכונה

מה בתכנון

מה בתכנון - אנצו סירני דסקרטופ
/

פרוייקטים נוספים

/
דברו איתנו
מחשבות/שאלות/רעיונות, אל תשאירו לעצמכם!
שם מלא
טלפון
כתובת מייל
שוט!
בקשתכם נקלטה בהצלחה, תודה!